Введіть текст заголовка

Політика конфіденційності

Користувач, залишаючи заявку на інтернет-магазині https://home-and-property.com/, приймає Згоду на обробку персональних даних (далі – Згода). Діючи вільно, своєю волею і в своєму інтересі, а також підтверджуючи свою дієздатність, Користувач дає свою згоду компанії “Homeproperty” на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

  1. 1. Дана Згода дається на обробку персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
  2. 2. Згода дається на обробку наступних моїх персональних даних: 1) Персональні дані, які не є спеціальними або біометричними: номери контактних телефонів; адреси електронной̆ пошти; місце роботи і займана посада; призначені для користувача дані (відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерело звідки прийшов на сайт користувач; з якого сайту або по якій рекламі; мова ОС і браузера; які сторінки відкриває і на які кнопки натискає користувач; ip-адреса).
  3. 3. Персональні дані не є загальнодоступними.
  4. 4. Мета обробки персональних даних: обробка вхідних запитів фізичних осіб з метою надання консультування; аналітики дій фізичної особи на веб-сайті та функціонування веб-сайту.
  5. 5. Підставою для обробки персональних даних є діюче законодавство України.
  6. 6. В ході обробки з персональними даними будуть здійснені наступні дії: збір; запис; систематизація; накопичення; зберігання; уточнення (оновлення, зміна); витяг; використання; передача (поширення, надання, доступ); блокування; видалення; знищення.
  7. 7. Обробка персональних даних може бути припинена за запитом суб’єкта персональних даних. Зберігання персональних даних, зафіксованих на паперових носіях здійснюється згідно із чинним законодавством та іншим нормативно-правовим актам в галузі архівної справи та архівного зберігання.
  8. 8. У разі відкликання суб’єктом персональних даних або його представником згоди на обробку персональних даних компанія «Homeproperty» має право продовжити обробку персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних при наявності підстав, передбачених законом.
  9. 9. Ця згода діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних, зазначених у п.7 та п.8 даної Згоди.