UA

PL

EN

Slide Background
Сучасний дизайн інтер'єру

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ БУДИНКІВ, КОТЕДЖІВ, ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ, ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ, КАФЕ І РЕСТОРАНІВ

НАШЕ ПОРТФОЛІО

НАТИСНІТЬ НА КАРТИНКУ, ЩОБ ПОБАЧИТИ ДЕТАЛІ ПРОЕКТУ

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ДИЗАЙН ВІД HOME&PROPERTY

Студія дизайну інтер’єрів Home Property надає професійні послуги в області дизайну інтер’єру по всій Україні та за її межами. Ми пропонуємо стильні та функціональні рішення пристосовані до побажань та бюджету наших клієнтів. Наші дизайнери володіють необхідними навичками, знаннями та досвідом, щоб отримати максимальну віддачу від будь-якого простору над яким працюють. Професійний досвід в розробці дизайну проекту інтер’єру дає нам впевненість, що ми не тільки зможемо втілити в життя Ваші побажання, але й перевершити Ваші очікування.

Base дизайн-проект

6$/ м²

 Від 50 м²

8$м²

 До 50 м²

Standart дизайн-проект

10$м²

 Від 100 м²

12$/ м²

 Від 50 м²

14$м²

 До 50 м²

Premium дизайн-проект

12$/ м²

 Від 100 м²

14$/ м²

 Від 50 м²

16$/ м²

 До 50 м²

ВІДГУКИ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА


ZOOM КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРОЕКТАНТАМИ

 500грн  за 1 год

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

 від 7$ за м² 

Чорновий

 від 9$ за м²

Капітальний

 від 12$ за м²

Повний

Разовий виїзд на об'єкт

*При оплаті послуг українською гривнею (UAH), курс фіксується за тарифами продажу валюти в не комерційних банках України  (курсоюбмінниках)

👉 Переглянути курс української гривні 👈

 

Взірець "Standart" дизайн-проекту

Проект меблів

ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ РЕМОНТ – ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

1. ЗУСТРІЧ

Дизайнерська студія Home & Property протягом 2-х років виконує ремонтні роботи під ключ та створює унікальні інтер’єри будинків і квартир. Наша команда дизайнерів має значний досвід і здібності, що дозволяють нам створювати проекти будь-якої складності та стилю. Ми завжди враховуємо побажання та потреби наших клієнтів, щоб створити інтер’єр, який буде відповідати їхнім потребам.

На першому етапі відбувається зустріч з клієнтом, щоб вивчити його потреби та обговорити деталі проекту. Створюємо детальну анкету, щоб врахувати всі ваші побажання. Ми прагнемо максимально продумати дизайнерський інтер’єр, який відповідатиме вашому стилю життя.

2. ОБМІРИ

Після домовленості про зустріч, ми приїжджаємо безпосередньо на об’єкт, щоб оглянути приміщення та зробити детальні виміри. Це дозволяє нам скласти точні креслення майбутнього проекту, враховуючи всі особливості приміщення. Вивіряємо кожне приміщення до міліметра, оскільки плани БТІ, забудовника часто не відповідають реальності.

3. УЗГОДЖЕННЯ ПЛАНУВАННЯ

Після того, як ми отримуємо заповнену анкету та проводимо виміри приміщення, ми ретельно працюємо над дизайном інтер’єру. Підбираємо оптимальний варіант, враховуючи особливості приміщення, можливості перепланування та побажання клієнтів, висловлені на особистій консультації. Якщо буде більше ніж один відповідний варіант,  запропонуємо кілька планувальних рішень.

4. УЗГОДЖУЄМО 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Коли ми узгодимо планувальне рішення, наша дизайнерська студія створює детальну 3D-модель вашого майбутнього інтер’єру. Це дозволяє вам побачити, як буде виглядати ваше приміщення до початку ремонту, а також ретельно розглянути дизайн в усіх деталях.

5. ВИДАЧА УСІХ НЕОБХІДНИХ КРЕСЛЕНЬ

Після узгодження всіх побажань і вимог, ми дбайливо підбираємо елементи інтер’єру, щоб максимально відповідати вашим побажанням. При цьому ми знаходимо оптимальний баланс між бюджетом і якістю, щоб забезпечити успішне втілення проекту. Наша дизайнерська студія готує детальні креслення, які включають в себе інженерні рішення, такі як системи підключення води, електрики, опалення, кондиціонування і т.д. Ми також представляємо план розміщення меблів та інші відомості про оздоблювальні матеріали, щоб ви могли бути впевнені в кінцевому результаті проекту.

6. КОШТОРИС РЕМОНТУ

Після завершення дизайну інтер’єру ми приступаємо до прорахунку вартості матеріалів для ремонту, меблів та декору, що потрібні для реалізації вашого проекту. Цей процес дозволяє нам точно розрахувати вартість майбутнього ремонту, щоб ви мали чітке розуміння всіх фінансових витрат.

Ми дбаємо про якість та надійність матеріалів, тому ми пропонуємо перевірених постачальників, з якими ми співпрацюємо довгий час. Крім того, замовляючи матеріали та меблі через нашу студію, ви можете скористатися спеціальними знижками від наших найкращих партнерів.

7. СКЛАДАЄМО ПЛАН-ГРАФІК

Після визначення дизайн-проекту та підбору матеріалів та меблів, ми готові розпочати монтажно-будівельні роботи. Для реалізації дизайнерського ремонту квартир під ключ ми складаємо чіткий план-графік робіт. Усі будівельні роботи розбиваються на часові відрізки, що дозволяє точно визначити терміни виконання кожного етапу ремонту.

8. ПОСЛУГИ РЕМОНТУ

Всі наші зусилля покладаються на те, щоб забезпечити якісне виконання робіт та дотримання термінів. Ми не тільки виконуємо роботу, але й забезпечуємо професійний нагляд та контроль за процесом. Весь проект реалізується за допомогою високоякісних матеріалів та технічної оснастки. Після завершення робіт ми готові передати вам житло відповідно до всіх умов договору та з гарантією на виконані роботи. Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вам з ремонтом вашої квартири.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА