Slide Background
Твій розумний дім

РОЗУМНИЙ ДІМ ПІД КЛЮЧ

Привіт Siri! Включи світло!

Привіт Google! Включи світло!

Як це працює?

За допомогою додатків HomeKit для пристроїв Apple, або ж Google Home для пристроїв Android, ви зможете просто і безпечно керувати вашими розумними пристроями перебуваючи в будь якому куточку світу.

Наприклад, подивитися хто прийшов до вас в гості черер свій телефон або включити нагрів сауни через планшет, будучи в офісі. Системи розумного дому HomeKit та Google Home повʼязують всі аксесуари від різних брендів між собою в одному додатку для дому й виконує будь-які сценарії індивідуально для вас.

Компоненти для розумного дому

Не важливо, якого бренду ви оберете сумісний пристрій з Apple HomeKit чи Google Home, після установки і монтажу він стане доступний в додатку й ви зможете управляти всіма пристроями з одного місця.

Освітлення

Вимикачі

Замки

Охоронні системи

Віконні системи

Мережеві мости

Камери

Розетки

Датчики

Розумна техніка

Данний значок свідчить про підтримку системи Apple HomeKit.

Данний значок свідчить про підтримку системи Google Home.

Як відбувається установка?

Створюємо

Оформлюєте заявку на установку системи розумного дому HomeKit, Google Home нижче по кнопці. Ми з вами зв’язуємося для уточнення деталей, після чого направимо нашого фахівця до вас для обговорення можливостей і точного підбору пристроїв.

 

Узгоджуємо

Ми готуємо спеціальний проект розумного дому виходячи з ваших уподобань і побажань. Далі узгоджуємо терміни установки та набір пристроїв. Все максимально зрозуміло і повністю прозоро.

 

Впроваджуємо

Наші фахівці встановлюють усі пристрої, налаштовують систему і автоматизації, а також навчають вас всім тонкощам. Ура — ваш дім став розумним, з підтримкою HomeKit, Google Home!

 

Найпопулярніше в розумному домі

Команда Home & Property постійно стежить за гарячими новинками та першими доставляє їх для вас в Україну

Часті запитання про Розумний Дім

🏠 Навіщо встановлювати розумний дім?

Технологічна сингулярність вже близько! Сьогоднішні системи перестали бути дорогою надмірністю, переходячи в щоденну необхідність. Зниження витрат на комуналку, постійний нагляд за дітьми, своєчасне годування домашніх тварин — все це вже зараз може істотно полегшити Ваше життя. Система розумного дому — сьогодні найактуальніша платформа для побудови системи розумної екосистеми з керуванням через пристрої Apple, Android та Windows. Під них регулярно випускаються нові девайси, істотно розширюючи наявні можливості.

📍 Де можлива установка розумного дому?

Особливість системи розумного дому в модульності. Вона відмінно працює в будь-якому житлі від однокімнатної квартири, до заміського будинку в три поверхи. Стандартне рішення дозволяє ефективно покрити до 500 м2 і до 5 поверхів. Вам потрібно більше? Можна розробити індивідуальний проект розумного дому, що покриває значно більше простору.

☑️ Що включено у вартість розумного дому?

У кожного клієнта різні потреби і варіації по комплектації пристроїв для розумного будинку і можуть істотно відрізнятися в залежності від вимог. Що стосується послуг, то в ціну входить: виїзд на місце фахівця для складання технічного плану, встановлення та підключення обладнання, створення єдиної системи з різних компонентів, навчання експлуатації та річна віддалена підтримка, розробка особистих сценаріїв і автоматизацій системи розумного будинку.

 Як довго встановлюють систему розумного дому?

Весь комплекс робіт виконується до 14-ти днів, при дотриманні вимог:

1. Приміщення пройшли етап чистової обробки і на час установки розумного дому HomeKit, в них не проводяться інші роботи.

2. Клієнт, або його довірена особа, особисто присутній на етапі монтажу вузлів.

3. Підведено і підключено всі комунікації (енерго- водопостачання, каналізація).

4. У приміщенні стабільна температура +18 – +30 градусів.

5. Кожна точка установки вже має підведене живлення. Де потрібні підстаканники, їх глибина повинна бути 60 мм і більше.

6. Є вільний доступ до електрощитів для знеструмлення мережі під час монтажу.

7. До кожної точки установки є вільний прохід.

🧑‍💻 Які етапи робіт по впровадженню розумного дому?

Все починається з заповнення форми з вашими даними про проект і прибуття нашого співробітника на об’єкт майбутньої установки. Далі йому потрібно скласти технічне завдання, де обов’язково враховуються особливості приміщення та побажання замовника. Готовий проект узгоджується з замовником, після чого підписується договір на надання послуг. Ми монтуємо систему розумного будинку, налаштовуємо її, вчимо власника нею користуватися.

🙁 Якщо у клієнта в подальшому виникнуть труднощі з розумним будинком?

Основна перевага систем Apple HomeKit та Google Home  — вони інтуїтивно зрозумілі. Звісно, ми не залишимо Вас після установки один на один з «роботом», ми відразу проводимо повне навчання. Якщо випадки нерозуміння виникають, Ви зможете безкоштовно звернутися до нас за підтримкою протягом року.

🌎 В яких місцях ми працюємо?

Проводимо консультацію і віддалену допомогу в установці по всій Україні. Монтаж і установку — тільки у місті Львові.

🛋 Як система розумного будинку виглядає в інтерʼєрі?

Сучасні датчики розумного будинку дуже малі і відмінно маскуються. Вони мають бездротове підключення і живлення від вбудованого акумулятора. Ніяких проводів або безформних коробок на красивих стінах.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА