UA

PL

EN

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ДИЗАЙН ВІД HOME&PROPERTY

Home Property – це компанія, що надає комплексні послуги ландшафтного дизайну з простою та унікальною філософією проектування та реалізації. Ми завжди твердо впевнені, що наші ландшафтні дизайнери впораються зі своєю роботою, починаючи з концептуального рішення, до реалізації озеленення та благоустрою ділянки.  

ВІТАЄМО ВАС У СТУДІЇ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ 

Ландшафтний дизайн – це один із найважливіших кроків до створення красивої прибудинкової території. В основі будь-якого приголомшливого ландшафту, перш за все, лежить добре продуманий проект, який потім оживає за допомогою кольорів, структур, форм та фактур.
Ми раді, що Ви зацікавились нашими послугами. Наша професійна команда – це фахівці, які мають вищу освіту у галузі ландшафтної архітектури та дизайну. 

ЗАЛУЧИМО ВАШІ НАЙСМИЛИВІШІ ЗАДУМИ

Наша співпраця розпочинається з проведення детального аналізу території ділянки. Після цього ми розпочинаємо розробку концептуальних дизайнерських рішень. Для кожної ділянки наш проектний відділ створює кілька концепцій ландшафтного дизайну. Насамкінець, ми ретельно обговорюємо з Вами всі варіанти та затверджуємо той, який найбільш відповідає Вашим потребам та побажанням.
Навіть якщо у Вас немає чіткого бачення остаточного результату, наш ландшафтний дизайнер завжди допоможе звузити коло уподобань та створити унікальне рішення, яке відображатиме Вашу індивідуальність. Ми використовуємо Ваші думки та ідеї, поєднуємо їх з нашим досвідом та втілюємо все в ідеальному ландшафтному дизайні. Наші дизайнери відкриті для питань та пропозицій і, при необхідності, вносять необхідні коригування до проекту.

ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРІЙ

Однією з реальних переваг співпраці з нами є авторський нагляд та супровід нашого дизайнера на всіх етапах будівництва. Таким чином, кожен проект може коригуватися та доповнюватись у процесі реалізації. Крім того, майже завжди, під час будівництва, спливають нові особливості та завдання. Тому наявність нашого фахівця як менеджера проекту зводить до мінімуму будь-які непередбачені ситуації.

ЯКІСНИЙ ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН У ЛЬВОВІ

Home Property надає ландшафтні послуги у м. Львові та Львівській області. Це важлива особливість діяльності підприємства. Адже наші фахівці володіють повною інформацією про кліматичні умови регіону, основні типи та склад грунтів, а також досвід організації та проведення ландшафтних робіт у Львові та передмісті. Ми співпрацюємо з провідними розсадниками рослин та постачальниками будівельних матеріалів. Це дозволяє нам гарантувати високий рівень виконання та безперебійну роботу в процесі будівництва.
Ви можете самостійно переконатися у якості виконаних нами проектів, погортавши наше портфоліо.
Команда Home Property прагне того, щоб Ви отримували повне задоволення результатом нашої роботи. Тому ми продовжуємо зв’язуватися з нашими клієнтами навіть після завершення проекту, адже нам важливо бути впевненими, що клієнт все ще насолоджується створеним ландшафтним дизайном. Ваші рекомендації – найкращий комплімент, на який ми можемо очікувати!

Наші послуги

Проектування

Ландшафтний дизайн садової ділянки, втім, як і сам процес будівництва будинку, варто починати з проекту

Земельні роботи

Очищення ділянки від чагарників,сміття,дерев,викорчовування пеньків,осушування ділянки,розпушування твердих грунтів та інше

Системи поливу

Автоматичний полив ділянки звільнить Вас від головного болю кожен день спостерігати за необхідним рівнем вологості газонів і рослин

Газони

Створення газону є облаштуванням на ділянці землі декорованого трав’янистого покриву, який коротко і рівно підстрижений

Рослини

Це складний момент в озелененні, від нього безпосередньо залежить вигляд Вашої ділянки у будь-який час року

МАФи

Малі архітектурні форми в Вашому саду створять гармонійний ансамбль рослин і архітектури, а також вирішать практичні завдання.

ПОСЛУГИ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Проектна документація

 60$ за 100м² (1 сотик)

Додаткові послуги за домовленістю:

Вартість консультаційного виїзду спеціаліста на об'єкт

*При оплаті послуг українською гривнею (UAH), курс фіксується за тарифами продажу валюти в не комерційних банках України  (курсоюбмінниках)

👉 Переглянути курс української гривні 👈

 

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА


ПРОЕКТИ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА